Nasz team

marta-team

Założycielka Studio Marta

Mam na imię Marta. Z wykształcenia jestem trenerką personalną oraz magistrem fizjoterapii. Obecnie kształcę się na kierunku psychologia zarządzania.

Moją misją jest pomaganie innym i stąd właśnie zrodził się pomysł na stworzenie marki Body Expert. 

Zajmuję się wprowadzaniem podopiecznych w świat aktywności fizycznej. Dodatkowo na co dzień rozwijam studio oraz moją załogę trenerów. Oprócz działań treningowych, nad którymi codziennie czuwam, organizuję zagraniczne wyjazdy sportowo - integracyjne, warsztaty oraz uczestniczę w prozdrowotnych wydarzeniach.

Inwestowanie czasu w rozrój firmy oraz zespołu sprawiły, że nie prowadzę już treningów, jednak czynnie biorę udział w życiu studio i codziennie zarażam podopiecznych dobrą energią, motywuję i obdarowuję wsparciem.

Uwielbiam współpracować ze świadomymi ludźmi, z którymi mogę wymieniać się doświadczeniem i cennymi lekcjami.

Społeczność docenia, iż jestem autentyczna. Często mówią, że mimo młodego wieku jestem niesamowicie dojrzałą i kreatywną osobą, której chce się chcieć.

W wolnym czasie uwielbiam odkrywać nowe zakątki świata, które ładują moje baterie i odświeżają umysł. Interesuję się także rozwojem osobistym i cały czas zgłębiam wiedzę w tym kierunku.

Jeśli chcesz, by wykwalifikowana kadra moich trenerów sprawiła, że Twoje zdrowie i samopoczucie będą w jak najlepszej kondycji, to napisz wiadomość prywatną do studia i umów się na bezpłatną konsultację.

iza-team

Trener Iza

Mam na imię Iza. Z wykształcenia jestem pedagogiem oraz magistrem administracji.

Moją prawdziwą miłością połączoną z pracą okazało się bycie instruktorem fitness oraz trenerem personalnym. Od lat jestem związana ze sportem, jednak prawdziwą radość sprawia mi nie tylko uprawienie sportu a szerzenie idei aktywności fizycznej wśród ludzi.

Pasjonuję się przede wszystkim różnego rodzaju zasadami pozwalającymi spalać tłuszcz tj.: interwały czy tabaty. Dzięki temu moi podopieczni z zadowoleniem na twarzy spalają setki kalorii podczas treningu.

Moi podopieczni bardzo cenią to, że zawsze jestem uśmiechnięta. Mówią, że uwielbiają ze mną współpracować, ponieważ moja energia bije na kilometr. A kiedy już chcę odpocząć od aktywności fizycznej oraz nabrać sił, by móc Was trenować, śpiewam to, co leci właśnie w radiu.

Gdy potrzebuję się wyżyć i doładować energię, jeżdżę na mecze siatkarsksie i głośno dopinguję ulubioną drużynę.

Jeśli chcesz bym pomogła Ci spalić tkankę tłuszczową oraz zaraziła Cię uśmiechem i energią, wyślij wiadomość prywatną do naszego studia i umów się na bezpłatną konsultację.

formatka Michał 2

Trener Michał

Mam na imię Michał.

 Z wykształcenia jestem logistykiem.  A jako trener personalny działam od marca 2021.

Ze sportem związany jestem od 9 roku życia. To wtedy zacząłem grać w piłkę nożną.

Kilka lat temu posmakowałem sportów siłowych, a z racji tego, że uwielbiam pracę z ludźmi - odnalazłem się w roli trenera personalnego.

Pasjonuję się treningiem siłowym oraz interwałowym. Potrafię udowodnić, że nie tylko ze sztangą czy hantlami jesteśmy w stanie osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Podopieczni kochają atmosferę i energię na treningu. Na treningach oprócz ciężkiej pracy, zawsze jest tez dobry humor i żart.

W wolnym czasie spaceruje z pieskiem, oglądam serial „Friends”, gotuje i jem! Kocham podróżować, odkrywać naturę i kuchnie świata.

Jeśli chcesz bym pomógł Ci w osiągnięciu wymarzonej sylwetki oraz zaraził Cię dobrą energią, napisz do studio i umów się na konsultację treningową.

formatka

Trener Michalina

 
 

Mam na imię Michalina.

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, podczas których kształciłam się na kierunku wychowanie fizyczne. W trakcie nauki ukończyłam dwie specjalizację – instruktora fitness oraz siatkówki.

Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat. W przeszłości trenowałam siatkówkę, następnym krokiem było podjęcie studiów na AWF-ie i właśnie wtedy rozpoczęła się moja prawdziwa przygoda z treningiem siłowym.

Specjalizuję się w treningach kształtujących sylwetkę. Chętnie pomogę Ci zgubić zbędne kilogramy i wyrzeźbić ciało lub zbudować piękne mięśnie. Pasjonują mnie również formy aktywności mobilizujące, rozciągające oraz wyciszające ciało, więc jeżeli potrzebujesz chwili wytchnienia i wyciszenia zaprogramuję trening tak, aby Twoje mięśnie poczuły rozluźnienie.

Dzięki tym metodom moi podopieczni zawsze osiągają swoje cele, a trening kończą z uśmiechem na twarzy. 

W swojej pracy stawiam przede wszystkim na zdrowie podopiecznych oraz indywidualne podejście, bo tylko takie da najbardziej oczekiwane efekty. 

Najbardziej napędza mnie radość osób, z którymi współpracuję. Cieszę się, gdy pod moim okiem spełniają swoje cele wizualne, a przede wszystkim zdrowotne.

Pragnę, aby treningi, które prowadzę były jeszcze bardziej efektywne, dlatego wciąż poszerzam swoją wiedzę z zakresu treningu i dietetyki.

Wolny czas spędzam aktywnie na świeżym powietrzu, a w okresie jesienno-zimowym zaparzam herbatkę i oglądam dobre seriale. 

Jeżeli chcesz poprawić swoją sprawność fizyczną, osiągnąć wymarzoną sylwetkę oraz polepszyć stan swojego zdrowia, to zrób pierwszy krok i umów się na bezpłatną konsultację.

DSC_9468b

Trener Natalia

Mam na imię Natalia.
Jestem certyfikowaną trenerką personalną.

Motywowanie innych i pomaganie im w pokonywaniu przeszkód zawsze sprawiały mi wiele radości. Dlatego właśnie postanowiłam zdobyć wykształcenie trenera personalnego i pokazywać podopiecznym, że nie ma sytuacji bez wyjścia.

Moją specjalizacją jest trening siłowy.
Niezależnie od tego czy chcesz zrzucić zbędne kilogramy, czy zbudować sportową sylwetkę, zaprogramuję Twój trening tak, byś efektywnie zrealizował swój cel.

Podopieczni mówią, że pracując ze mną unikają monotonnych treningów i godzin spędzonych na bieżni. Cenią różnorodność ćwiczeń i pozytywne nastawienie, którym ich zarażam.

W wolnym czasie chętnie uczestniczę w biegach survivalowych. A gdy potrzebuję naładować akumulatory, to wybieram się na piesze wędrówki i odkrywam nowe miejsca.

Jeśli chcesz bym pomogła Ci odnaleźć Twoją ulubioną aktywność fizyczną i pomogła dążyć do celu, to napisz do naszego studio i umów się na konsultację.

DSC_9468d mn

Trener Ola

Mam na imię Ola.
Z wykształcenia jestem dietetykiem.
 
W trakcie mojej przygody ze sportem przewijały się różne aktywności fizyczne, aż trafiłam na zajęcia fitness i przepadłam. Jednak prawdziwym odkryciem był dla mnie trening siłowy.
 
Uwielbiam łączyć szybkie oraz intensywne treningi typu: tabata czy interwały wraz z elementami treningu siłowego. To połączenie daje moim
podopiecznym możliwość efektywnego spalania tkanki tłuszczowej i kształtowania wymarzonej sylwetki.
 
Ciągle poszerzając swoją wiedzę z zakresu różnych form treningowych oraz dietetyki, trafiłam na trening z clubbells (maczugami). Dzięki tej nowoczesnej formie ćwiczeń podopieczni nie doświadczają nudy podczas treningów.
 
Moi podopieczni cenią sobie kreatywność i różnorodność planów treningowych oraz wiedzę, którą im przekazuje podczas treningów.
 
Uśmiech i energia to nieodzowny element każdego wspólnego treningu, w czasie którego pomagam kształtować sylwetki moich klientów.
 
W wolnym czasie czytam książki i gotuję.
Uwielbiam testować przepisy, łączyć ze sobą nowe smaki i karmić moich najbliższych dobrymi smakołykami.
 
Jeśli chcesz bym pomogła Ci efektywnie spalić tkankę tłuszczową oraz by Twoje ciało było jędrne, to wyślij do nas wiadomość prywatną i umów się na bezpłatną konsultację treningów.
DSC_2310 2

Trener Norbert

Mam na imię Norbert.
Jestem trenerem personalnym oraz zawodnikiem tenisa ziemnego.
 
Ze sportem związany jestem od dziecka. Zaczynałem grając w piłkę nożną. Jednak to tenis ziemny okazał się moją prawdziwą pasją i gram już ponad 8 lat.
 
Uwielbiam zarażać ludzi sportową energią oraz motywować ich do aktywności fizycznej i właśnie dlatego postanowiłem zostać trenerem personalnym. W pracy trenera łączę moją pasje do sportu z pomaganiem innym ludziom.
 
Uwielbiam treningi wydolnościowe, oraz przygotowanie motoryczne. Gdy prowadzę treningi z podopiecznymi - stawiam na kreatywność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście, jak i dobrą zabawę.
 
Treningi programuję i prowadzę tak, aby nie było w nich nudy.
 
Wolny czas spędzam aktywnie: biegam, jeżdżę na rowerze oraz spaceruję. Pogłębiam również swoją wiedzę czytając książki o tematyce sportowej.
 
Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie, a przy okazji spalić zbędne kalorie napisz wiadomość prywatną do naszego studia i umów się na pierwsze spotkanie. Chętnie Ci pomogę. 💙
DSC_2337

Trener Gabrysia

 
Nazywam się Gabrysia.
 
Jestem absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, podczas których zdobyłam certyfikat instruktora Aqua Fitnessu oraz pływania. Obecnie dalej kształcę się na AWF-ie, lecz na kierunku Sport.
 
Moje zainteresowania to nie tylko trening, ale także odżywianie i równowaga umysłu.
 
Uwielbiam pomagać ludziom osiągać swoje cele i pokonywać własne ograniczenia.
Sport od zawsze był mi bliski, od najmłodszych lat uprawiałam lekkoatletykę, tenis oraz piłkę siatkową. Prowadzę zdrowy tryb życia i chętnie zarażę tym Ciebie.
Uwielbiam treningi wytrzymałościowo-siłowe które, pomagają w poprawie wydolności serca i układu krążenia, wzmacniają mięśnie, co przekłada się na zwiększenie siły i wytrzymałości. Dodatkowo, taki trening pomaga w spalaniu kalorii i redukcji tkanki tłuszczowej. To świetny sposób na utrzymanie zdrowej wagi i poprawę sylwetki.
 
Wolny czas lubię spędzać w terenie. Bieganie i rower to moje ulubione aktywności. Jestem miłośnikiem fotografii oraz rękodzieła.
 
Treningi, które prowadzę są zróżnicowane i dostosowane do indywidualnych możliwości moich podopiecznych. Co najważniejsze, zawsze zwracam uwagę na prawidłowe wykonanie ćwiczeń, aby zapewnić bezpieczeństwo. Dla mnie liczy się Twoje dobro i osiągnięcie Twoich celów!
 
Dlatego, jeśli walczysz o swoją wymarzona sylwetkę i chcesz wychodzić z treningów pełnym energii oraz z uśmiechem to koniecznie napisz wiadomość prywatną do naszego studia i umów się na pierwsze spotkanie.
DSC_4641 Janek

Trener Janek

 
 
Mam na imię Janek.
 
Zajmuje się sportami walki od 7 lat.
 
Jestem multimedalistą mistrzostw Polski i pięciokrotnym mistrzem Polski, a także dwukrotnym medalistą mistrzostw Europy.
 
Jako trener personalny staram się podnieść jakość życia swoich podopiecznych poprzez trening siłowy i sztuk walk.
Celem mojej pracy jest poszerzanie zdrowego trybu życia i pokazania piękna sportów walki bez względu na wiek.
 
Podopieczni mówią, że na każdym treningu przesyłam im pozytywną energię i motywuję ich do osiągnięcia wyznaczonych celów.
 
Robię to z pasji i serca.
 
Prywatnie zawsze dążę do upragnionego celu i staram się tym samym zarażać podopiecznych, by oni również odnaleźli swój cel i wolę walki.
 
Jeśli chcesz czuć się dobrze w swoim ciele i zbudować wymarzoną sylwetkę, to TERAZ jest to odpowiedni moment, aby napisać wiadomość prywatną do naszego studia i umówić się na bezpłatną konsultację.

Studio