Nasz team

marta-team

Trener Marta

Mam na imię Marta. Z wykształcenia jestem technikiem masażystą. Obecnie kształcę się na kierunku fizjoterapia.

Moją misją jest pomaganie innym i właśnie dlatego pracuję jako trener. Gdy widzę radość moich podopiecznych po treningu, czuję, że jestem w odpowiednim miejscu.

Uwielbiam trening siłowy. Udowadniam moim podopiecznym, że dzięki tej metodzie treningowej ich ciało jest napięte i pięknie wymodelowane, a oni ćwicząc siłowo zapominają, co to galaretki.

Moi podopieczni doceniają, iż jestem autentyczna. Wiedzą, że jestem po to, by im pomóc. Często mówią, że mimo młodego wieku jestem dojrzałą i kreatywną osobą, której chce się chcieć.

Gdy znajduję wolny czas, wybieram się do restauracji – kocham testować nowe smaki. A jak potrzebuję naładować baterie oraz odświeżyć umysł, odkrywam nowe zakątki świata.

Jeśli chcesz bym sprawiła, że galaretki pójdą w niepamięć a Twoje ciało będzie jędrne i napięte, napisz wiadomość prywatną do studia i umów się na bezpłatną konsultację.

patryk_team

Trener Patryk

Mam na imię Patryk. Na codzień zajmuje się usprawnianiem ciał swoich podopiecznych oraz poprawą ich samopoczucia. 
 
Ze światem sportu jestem związany od dziecka. Kończąc przygodę piłkarską, postanowiłem spróbować swoich sił w treningu indywidualnym. Tak narodził się pomysł, aby zostać trenerem personalnym. 
 
Poza treningami na siłowni bardzo lubię grać w piłkę nożną, siatkówkę oraz squash’a! 
 
Moi podopieczni bardzo cenią sobie kreatywność, która pojawia się w naszych planach treningowych. Wiedzą i widzą, że są to sprawdzone metody, które przynoszą zamierzone rezultaty. 
 
W wolnym czasie czytam książki, spędzam aktywnie czas z najbliższymi oraz planuje podróże do pięknych malowniczych miejsc! 
 
Jeśli chcesz bym pomógł Ci nabrać tężyzny fizycznej, spalić tkankę tłuszczową, bądź po prostu stać się bardziej aktywną osobą napisz wiadomość prywatną do naszego studia i umów się na bezpłatną konsultację!
iza-team

Trener Iza

Mam na imię Iza. Z wykształcenia jestem pedagogiem oraz magistrem administracji.

Moją prawdziwą miłością połączoną z pracą okazało się bycie instruktorem fitness oraz trenerem personalnym. Od lat jestem związana ze sportem, jednak prawdziwą radość sprawia mi nie tylko uprawienie sportu a szerzenie idei aktywności fizycznej wśród ludzi.

Pasjonuję się przede wszystkim różnego rodzaju zasadami pozwalającymi spalać tłuszcz tj.: interwały czy tabaty. Dzięki temu moi podopieczni z zadowoleniem na twarzy spalają setki kalorii podczas treningu.

Moi podopieczni bardzo cenią to, że zawsze jestem uśmiechnięta. Mówią, że uwielbiają ze mną współpracować, ponieważ moja energia bije na kilometr. A kiedy już chcę odpocząć od aktywności fizycznej oraz nabrać sił, by móc Was trenować, śpiewam to, co leci właśnie w radiu.

Gdy potrzebuję się wyżyć i doładować energię, jeżdżę na mecze siatkarsksie i głośno dopinguję ulubioną drużynę.

Jeśli chcesz bym pomogła Ci spalić tkankę tłuszczową oraz zaraziła Cię uśmiechem i energią, wyślij wiadomość prywatną do naszego studia i umów się na bezpłatną konsultację.

formatka Michał 2

Trener Michał

Mam na imię Michał. 

Z wykształcenia jestem logistykiem. 

Ze sportem związany jestem od 9 roku życia. To wtedy zacząłem grać w piłkę nożną i kontynuuję tę pasję do dziś. 

Kilka lat temu posmakowałem sportów siłowych, a z racji tego, że uwielbiam pracę z ludźmi - odnalazłem się w roli trenera personalnego. 

Pasjonuję się treningiem siłowym oraz interwałowym. Potrafię udowodnić, że nie tylko ze sztangą czy hantlami jesteśmy w stanie osiągnąć wymarzoną sylwetkę. 

Podopieczni doceniają we mnie kreatywność w programowaniu ich planów treningowych oraz energię i uśmiech, który zawsze towarzyszy na treningach. 

W wolnym czasie oglądam seriale (mój ulubiony to „Ślepnąc od świateł”) oraz smakuję dobrej kuchni.

Jeśli chcesz bym pomógł Ci w osiągnięciu wymarzonej sylwetki oraz zaraził Cię dobrą energią, napisz do studio i umów się na konsultację treningową. 

formatka

Trener Michalina

 
Mam na imię Michalina.
Studiuję wychowanie fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.
 
Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat. W przeszłości trenowałam siatkówkę, następnym krokiem było podjęcie studiów na AWF-ie i właśnie wtedy rozpoczęła się moja prawdziwa przygoda z treningiem siłowym.
 
Pasjonują mnie także formy aktywności, takie jak tabaty czy interwały, które w skuteczny sposób pomagają w utracie tkanki tłuszczowej u moich klientów. Dzięki tym metodom moi podopieczni zawsze osiągają swoje cele z uśmiechem na twarzy.
 
Pragnę, aby treningi które prowadzę były jeszcze bardziej efektywne, dlatego wciąż poszerzam swoją wiedzę na kursach z zakresu treningu i dietetyki.
 
W swojej pracy stawiam przede wszystkim na zdrowie podopiecznych oraz indywidualne podejście, bo tylko takie da najbardziej oczekiwane efekty.
 
Najbardziej napędza mnie radość osób, z którymi współpracuje gdy pod moim okiem spełniają swoje cele wizualne, a przede wszystkim zdrowotne.
 
Wolny czas spędzam aktywnie na świeżym powietrzu, a w okresie jesienno-zimowym zaparzam herbatkę i oglądam dobre seriale.
 
Jeśli chcesz poprawić swoją sprawność fizyczną, osiągnąć wymarzoną sylwetkę oraz polepszyć stan swojego zdrowia napisz do studia i umów się na bezpłatną konsultację.
DSC_0679 c

Trener Adrian

Mam na imię Adrian.
Każdego dnia zajmuje się poprawą kondycji fizycznej i mentalnej osób, z którymi współpracuję.

Sport płynie w moich żyłach od najmłodszych lat. Zaczynałem od unihokeja. Kolejnym etapem była piłka nożna. Ostatecznie trafiłem na trening Boksu Tajskiego i to był strzał w 10!
Zakochałem się w tym sporcie i już po pierwszym treningu wiedziałem, że chcę zostać trenerem i z radością przekazywać wiedzę podopiecznym.

Osoby, z którymi współpracuję, cenią sobie profesjonalizm, który wkładam w każdy trening. Treningi, które prowadzę są zawsze różnorodne, nie ma w nich nudy. Podopieczni są zadowoleni gdy widzą, że trening jest dopasowany do ich indywidualnych potrzeb. Czują się bezpiecznie pod moim okiem.

Wolne chwile spędzam aktywnie, poznając nowe miejsca. Lubię także oglądać sport, w szczególność sporty walki, z których mogę czerpać inspirację.

Jeżeli chcesz bym pomógł Ci nabrać pewności siebie, spalić tkankę tłuszczową oraz nauczył Cię podstawowych technik obrony i ataku, napisz wiadomość prywatną do naszego studia i umów się na bezpłatną konsultację.

 
DSC_9468b

Trener Natalia

Mam na imię Natalia.
Jestem certyfikowaną trenerką personalną.

Motywowanie innych i pomaganie im w pokonywaniu przeszkód zawsze sprawiały mi wiele radości. Dlatego właśnie postanowiłam zdobyć wykształcenie trenera personalnego i pokazywać podopiecznym, że nie ma sytuacji bez wyjścia.

Moją specjalizacją jest trening siłowy.
Niezależnie od tego czy chcesz zrzucić zbędne kilogramy, czy zbudować sportową sylwetkę, zaprogramuję Twój trening tak, byś efektywnie zrealizował swój cel.

Podopieczni mówią, że pracując ze mną unikają monotonnych treningów i godzin spędzonych na bieżni. Cenią różnorodność ćwiczeń i pozytywne nastawienie, którym ich zarażam.

W wolnym czasie chętnie uczestniczę w biegach survivalowych. A gdy potrzebuję naładować akumulatory, to wybieram się na piesze wędrówki i odkrywam nowe miejsca.

Jeśli chcesz bym pomogła Ci odnaleźć Twoją ulubioną aktywność fizyczną i pomogła dążyć do celu, to napisz do naszego studio i umów się na konsultację.

DSC_9468d mn

Trener Ola

Mam na imię Ola.
Z wykształcenia jestem dietetykiem.
 
W trakcie mojej przygody ze sportem przewijały się różne aktywności fizyczne, aż trafiłam na zajęcia fitness i przepadłam. Jednak prawdziwym odkryciem był dla mnie trening siłowy.
 
Uwielbiam łączyć szybkie oraz intensywne treningi typu: tabata czy interwały wraz z elementami treningu siłowego. To połączenie daje moim
podopiecznym możliwość efektywnego spalania tkanki tłuszczowej i kształtowania wymarzonej sylwetki.
 
Ciągle poszerzając swoją wiedzę z zakresu różnych form treningowych oraz dietetyki, trafiłam na trening z clubbells (maczugami). Dzięki tej nowoczesnej formie ćwiczeń podopieczni nie doświadczają nudy podczas treningów.
 
Moi podopieczni cenią sobie kreatywność i różnorodność planów treningowych oraz wiedzę, którą im przekazuje podczas treningów.
 
Uśmiech i energia to nieodzowny element każdego wspólnego treningu, w czasie którego pomagam kształtować sylwetki moich klientów.
 
W wolnym czasie czytam książki i gotuję.
Uwielbiam testować przepisy, łączyć ze sobą nowe smaki i karmić moich najbliższych dobrymi smakołykami.
 
Jeśli chcesz bym pomogła Ci efektywnie spalić tkankę tłuszczową oraz by Twoje ciało było jędrne, to wyślij do nas wiadomość prywatną i umów się na bezpłatną konsultację treningów.
DSC_9468cc mn

Trener Kuba

Mam na imię Kuba.
Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego. Obecnie kształcę się na kierunku Technik Masażysta.
 
W moim życiu aktywność fizyczna od zawsze stanowiła fundament, na którym opierałem inne aspekty życia. Jako trener chciałbym pokazać Ci jak wzmocnić swoje ciało, aby zamieszkał w nim zdrowy duch.
 
Uwielbiam treningi w zachwianej równowadze, dzięki którym moi podopieczni mogą popracować nad stabilizacją, całym gorsetem mięśniowym, a w szczególności często pomijanymi mięśniami głębokimi.
 
Treningi, które prowadzę są różnorodne i zawsze dostosowane do możliwości podopiecznych, którzy cenią to, że przykładam ogromną uwagę do sposobu wykonywania ćwiczeń, aby zadbać o ich bezpieczeństwo.
 
Osoby, z którymi współpracuję mówią, że w każdy trening wkładam całe swoje zaangażowanie i serce.
 
Wolny czas spędzam aktywnie wędrując z bliskimi po lasach, górach i bezdrożach, a zimą można zobaczyć mnie pędzącego na stoku.
 
Pamiętaj, "Ruch to zdrowie".
Jeśli chcesz pozbyć się nieprzyjemnych dolegliwości bólowych, które Ci towarzyszą, chętnie Ci pomogę. Zadzwoń do studia i umów się na pierwsze spotkanie.
IMG_7101

Trener Miłosz

Mam na imię Miłosz. Jestem trenerem personalnym oraz instruktorem jak i zawodnikiem trójboju siłowego.
 
Od zawsze chciałem zostać trenerem personalnym, ponieważ uwielbiam pomagać innym w osiągnięciu ich celów poprzez trening siłowy. Zdobyte doświadczenie podczas wieloletnich treningów przekładam na prace z podopiecznymi. 
 
Na codzień dbam o poprawę siły, wydolności oraz sprawności swoich podopiecznych utrzymując przy tym dobrą atmosferę. Pracuję zarówno z osobami zaczynającymi swoją przygodę z aktywnością sportową, jak i ze sportowcami.
 
Moje mocne strony to zaangażowanie w każdą jednostkę treningową oraz poczucie humoru.
 
Podopieczni mówią, że na treningu ze mną nie ma nudy!
 
Moim celem jest zadbanie o jak najszybsze osiągniecie zamierzonego celu i pomoc w przejściu przez ten proces z uśmiechem na twarzy moich podopiecznych.
 
Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie, zdobyć wymarzoną sylwetkę, stracić zbędne kilogramy, a przy okazji zyskać pewność siebie - chętnie Ci w tym pomogę. Napisz do nas i umów się na bezpłatną konsultację.
 
IMG_5135

Trener Norbert

Mam na imię Norbert.
Jestem trenerem personalnym oraz zawodnikiem tenisa ziemnego.
 
Ze sportem związany jestem od dziecka. Zaczynałem grając w piłkę nożną. Jednak to tenis ziemny okazał się moją prawdziwą pasją i gram już ponad 8 lat.
 
Uwielbiam zarażać ludzi sportową energią oraz motywować ich do aktywności fizycznej i właśnie dlatego postanowiłem zostać trenerem personalnym. W pracy trenera łączę moją pasje do sportu z pomaganiem innym ludziom.
 
Uwielbiam treningi wydolnościowe, oraz przygotowanie motoryczne. Gdy prowadzę treningi z podopiecznymi - stawiam na kreatywność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście, jak i dobrą zabawę.
 
Treningi programuję i prowadzę tak, aby nie było w nich nudy.
 
Wolny czas spędzam aktywnie: biegam, jeżdżę na rowerze oraz spaceruję. Pogłębiam również swoją wiedzę czytając książki o tematyce sportowej.
 
Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie, a przy okazji spalić zbędne kalorie napisz wiadomość prywatną do naszego studia i umów się na pierwsze spotkanie. Chętnie Ci pomogę. 💙

Studio